Mavian Farklı Bir Oyun

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 4.7 MB
  • Version 13.16
  • Dil İngilizce
  • Firma MauroME Games
Çok farklı özellikleri ile çocukları kendine çekecek olan bu oyun çocukların gelişimini desteklemekte.

Bu oyun özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilmiştir. Çocukları okula hazırlayan bu mükemmel oyun pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından da destek görmüştür. Bu oyun çocuklara pek çok beceriyi kazandırmayı amaçlamakta. bu oyunun içinde eşleştirme ve farkı bulma gibi görevler bulunmakta.

Çocukların el göz koordinasyonunu geliştirecek, dikkat sürelerini artıracak olan bu oyun onların zihinsel gelişimini hızlandırmakta. Çocukların ilgisi toplayacak pek çok özelliğe sahip olan bu oyun onların verimli zaman geçirmesini de sağlamakta. Çocukların en etkili ve en kolay öğrenme yolu oyundur. Çocuklar oyun ile bilgileri çok daha çabuk algılarlar ve bu bilgiler çok daha kalıcı olur. Bu mükemmel durumu değerlendirmek de tabi ki yetişkinlerin elinde. Pek çok yönden çocukları kendine çeken bu oyunda çocukların başta zihinsel olmak üzere gelişim alanlarının tümü desteklenecektir.

Oyunun içinde bulunan bölümlerde çocukların eğleneceği animasyonlar ve yapbozlar bulunmaktadır. Bu yapbozların çoğunun teması da rakamlardır yani çocuklar farkında olmadan bir şeyleri çok iyi bir şekilde öğrenecek. Eğer sizler de bu oyunu beğendiyseniz ve hemen indirmek isterseniz yapmanız gerekeni biliyorsunuz hemen indir butonuna basın ve eğlenceye katılın. Bu süper oyunda eğlencenin sonu yok.

Daha Fazla Göster
Mavian Farklı Bir Oyun indir